Genel Kurallar

1.Sohbet Portalimiz'da Ücretsiz Javasiz Bir Şekilde Hizmet Vermektedir. Bütün Kullanicilar Ücretsiz Bir Şekilde Platform içinde Oyun ve Radyodan Yararlana Bilirler.

2. Sunucu İçersinde Argo Ve Küfürlü Konuşmak Yasaktir Kurallar'a Uymayan Kullanicilar Uyarilara Uymadiği Taktirde Sunucudan Uzaklaştirilaçaktir..

3. Türkiye Cumhuriyeti Hakkında Olumsuz Düşünceler Sergileyen Kullanicilar Portal'a Girişleri Yasaklanacak Haklarinda Suç Duyurusu Açılacaktir..

4. Sohbet Portalinda Siyaset Konuşmak ve Siyasi Kanallar Oluşturmak Yasaktir. Kurallara Uymayan Kullanicilarin Girişleri Engellenecektir.

5. Sohbet Sunucusunda ki Adminlerin Nicklerini Taklit Eden Kullanicilar Uyarilmaksizin Uzaklaştirilacaktir.

6. Sohbet Sitemizde Telefon Skyp ve Sosyal Medya Hesaplarinin Kullanicilarin Birbirine Tanişma Amaçlida olsa Vermesi Yasaktir. Telefon ve Sosyal Medya Hesap isimleri Engellidir.

7. Sunucu İçersinde Birbirini Tehdit Eden Kullanicilar'i Yönetime Bildirip Konu Büyümeden Yönetim Tarafindan Giriş Yasaklanacaktir.

8. Sunucumuzda Türkçe Haricinde Konuşmak Yasaktir. Kanal Görevlileri Tarafindan Kurallara Uymayan Kullanicilar Uzaklaştirilacaktir..

9. Sizden Para veya Kontrol İsteyen Kullanicilari #operhelp Kanalında Yönetime Bildirmeniz Yeterlidir. Ücretsiz Sohbet Sunucusudur.

10. Yukarıdaki Kurallara Uymayan Kullanicilar Hakkinda Gerekli Görüldüğü Yerde Bilişim Suçlarina İp Adresleri Verilerek Gereken işlem Yapılacaktir. Sohbet Portali İçersinde Bütün Nick ve Kanallar Sunucu Yöneticilerine Ait olup Olumsuz Bir durumda Alınacaktir...